Tvorba WEB stránok – Trenčín Úspešné a moderné weby

Tvorba web stránok v Trenčíne sa stáva stále populárnejšou službou pre firmy a jednotlivcov, ktorí chcú posilniť svoju online prítomnosť. V dobe, keď internet zohráva kľúčovú úlohu v marketingu a komunikácii, je kvalitná a funkčná web stránka nevyhnutnosťou.
Tvorba web stránok, ktoré ocení nielen zákazník, ale aj vyhľadávač. Trenčín a okolie.

 

Tvorba web stránok - Trenčín

Tvorba web stránok dnes už nie je záležitosťou zložitých programovacích jazykov a komplikovaných kódov. Vďaka pokročilým webovým systémom môžeme jednoducho vytvárať moderné a funkčné webové stránky. Najpoužívanejším redakčným systémom na svete je WordPress, no medzi obľúbené patrí aj Joomla, Drupal, Magento či Prestashop. Webdizajn sa stal dostupným pre širokú škálu poskytovateľov – od veľkých spoločností až po nezávislých freelancerov. Vybrať si správneho partnera pre tvorbu firemnej web stránky je zásadným krokom, ktorý môže výrazne ovplyvniť úspech vášho podnikania.

WEB stránky, ktoré majú v obľube návštevníci aj vyhľadávače

 • Kvalitne vytvorenú web stránku, poznáte podľa úspechu Vášho biznisu

Ak by Covid19 vyskytoval na 2. strane Google, vedelo by o ňom minimálne množstvo ľudí, a nebola by žiadna pandémia. Presne tak isto je to aj s webovými stránkami. Ak sa Váš WEB nebude pohybovať minimálne po 1. strane výsledkov z vyhľadávania, nemáte šancu svoje výrobky alebo služby predať. Úspešné web stránky od tých neúspešných odlišuje fungujúca SEO optimalizácia.

Kvalitne vytvorená stránka posunie každý biznis iba dopredu - aj v Trenčíne a okolí

Podnikanie bez web stránky je dneska ťažko uskutočniteľné. Ako sa hovorí „všetko je na webe“ a pokiaľ nemáte ten svoj web, tak Vaše produkty alebo služby vlastne ako keby neexistovali. Dneska už iba mizivá časť ľudí vyhľadáva v printových médiach, letákoch a pod. Kvalitne vytvorený web je základným pilierom, od ktorého sa môžete odraziť. Už iba pútavý dizajn nestačí, dobrý web musí mať DNA zakorenený úspech…

Aké sú možnosti presadiť sa v hocijakej sfére podnikania. Zoberme si príklad – začínam podnikať v nejakej oblasti – ako získam potencionálnych klientov?

 • osobné referencie a kvalitná práca, ktorá sa predáva sama …
 • platená reklama
 • kvalitne vytvorená webová stránka ktorá, bude navštevovaná a prinesie Vám výsledky

Vytvorenie úspešnej web stránky je síce dlhšia cesta k úspechu, ale prinesie Vám výsledky dlhodobo bez ďalších nákladov na reklamu a pod.

Tvorba WEB stránok Trenčín. Internetové stránky na mieru v systéme WordPress
Fungujúca SEO optimaliizácia web stránok. Trenčín a okolie

Dneska Vám vytvorí stránku hocikto, ale iba málokto ju dostane na popredné pozície

Vytvoriť web (www) stránku nespočíva iba v tom, že je proste nejako spravená, a že vyzerá dobre a je možno aj zadarmo, lebo Vám to spravil kamarát…  Aby Vám stránka priniesla nejaký osoh – určite by sa mala vyskytovať na 1. miestach vo vyhľadávačoch. Ja sa špecializujem iba na také web stránky, ktoré sa zobrazujú minimálne na prvej strane vo vyhľadávačoch a tým pádom majú oveľa väčší potenciál, že Vám budú prinášať nových zákazníkov. Webové stránky by nemali byť iba na okrasu, ale by mali prinášať aj reálne výsledky.

 • 100% optimalizované pre mobilné zariadenia – responzívne
 • rýchle načítanie
 • detailná SEO optimalizácia
 • prívetivý UX dizajn
 • špičkový webový software – WordPress
 • intuitívny editor web stránok Elementor
 • pravidelné aktualizácie

Koľko stojí vytvorenie web stránky?

 • Tvorba web stránok je individuálna služba a preto sa nedá stanoviť fixný cenník. Každá stránka je individuálna. Záleží aká rozsiahla má byť, aké je jej zameranie, akú má konkurenciu na webe, či bude viacjazyčná a podobne. Konkrétnu cenovú ponuku Vám viem dať po konzultácii, kde sa dozviem presne Vaše požiadavky a očakávania. V prípade záujmu ma kontaktujte – rád Vám poradím a spracujem cenovú ponuku.
 • Čas dodania kompletného webu je tiež individuálny – viac menej sa to pohybuje od 14 do 30 dní.

Samozrejmosťou je následná starostlivosť o stránky, ich pravidelné aktualizovanie, ktoré je dôležité z hľadiska bezpečnosti aj kvality – t.j. aby sa stránka udržala na popredných miestach vo vyhľadávačoch v organickom vyhľadávaní.

FAQ | Tvorba WEB stránok - Trenčín | Často kladené otázky

Čo potrebujete odo mňa aby ste mi vytvorili web stránku?

Od každého klienta budem vždy potrebovať texty – obsah stránky. Je to ten najdôležitejší faktor, aby bola web stránka úspešná.

 • Texty na web stránku musia byť originálne – t.j. nesmú byť kopírované napríklad od konkurencie. Plagiátorstvo síce našej “elite” neuškodilo, ale Vám by to mohlo výrazne poškodiť. Odporúčam venovať obsahu web stránky maximálnu pozornosť.
 • Ak máte problém s dodaním textov, viem Vám odporučiť profesionálneho copywritera, ktorý napíše texty na web stránku za Vás.

Druhá základná vec sú obrázky. Ideálne sú vlastné fotky – či už výrobkov, alebo snímky z poskytovania služieb. Ak máte aj nejaké videá, tak odporúčam nahrať ich na Youtube do Vášho kanála. Tieto videá vedia pekne oživiť každý web a pomáhajú aj pri seo optimalizácii. Ak nemáte vlastné fotky a stačia Vám ilustračné – viete si ich vybrať na platenom portáli envato elements, ktorý mám predplatený.

 • Môžete si tam vybrať z nepreberného množstva fotiek, grafík, ikoniek, videí, 3D modelov a pod.

 

Ako dlho trvá vytvorenie web stránky?

Tvorba web stránok je časovo veľmi individuálna. Záleží o aký rozsiahly web má ísť – či je to jednostránkový (tzv. OnePage) alebo web väčšieho rozsahu.

 • Štandardná doba dodanie je 14 až 30 dní
 • V prípade jednostránkového webu – 7 dní.

Doba vytvorenia webu závisí aj od času dodania podkladov – t.j. textov, obrázkov a pod. Obrázky, grafiku, videá a pod. viem poskytnúť z platenej platformy Envato Elements.

Nevytváram weby iba na to, aby boli. Ale chem aby tomu konkrétnemu zákazníkovi prinášali ovocie. Web stránky, ktoré prinášajú ovocie znamená to, že Vám aj prináša nových zákazníkov…

Viem si pozrieť we stránku ešte pred jej spustením?

Samozrejme. Web stránka bude dostupná na dočasnej adrese, kde si viete pozrieť ako reálne vyzerá. Môžete pripomienkovať veci, ktoré chcete zmeniť, nahradiť a pod. Výsledok úprav budete vždy vidieť v reálnom čase.

 • Po odsúhlasení všetkých detailov, bude web presunutý na Vašu doménu.
Budem si vedieť doplniť nejaké informácie na stránke aj sám?

Samozrejme. Na tvorbu web stránok používam osvedčený systém WordPress, ktorý je aj v slovenčine.

 • Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne
 • Možnosť zaškolenia
 • Slovenské prostredie

Webové stránky sú vytvárané editorom – builderom Elementor, ktorý je veľmi jednoduchý a je aj v slovenskom jazyku.

Ako je to s aktualizáciami web stránky v budúcnosti?

Tak ako počítače občas potrebujú servisweb stránka by mala byť udržiavaná pravidelne. Je to nielen z dôvodu funkčnosti, ale aj bezpečnosti. Starostlivosť pozostáva:

 • Aktualizácia jadra – WordPressu
 • Aktualizácia šablóny
 • Aktualizácia pluginov – prídavných modulov
 • Menšie úpravy
 • Bezpečnostné aktualizácie
 • SEO aktualizácie – Rank Math Pro

Tieto aktualizácie nielen vylepšujú funkčnosť, ale aj sledujú najmodernejšie trendy, či už v SEO optimalizácii, rýchlosti alebo bezpečnosti.

Ak sa cítite na to, že si budete web stránku aktualizovať a spravovať sami – nie je problém.

Drvivá väčšina zákazníkov preferuje, aby som sa o stránky staral ja.

 • Túto službu poskytujem priemerne za 30 € / mesiac. Záleží od rozsahu každého webu.

Určite neodporúčam ponechať web stránku bez aktualizácií.

V akých lokalitách poskytujem služby?

Tvorba web stránok je nezávislá na lokalite. Nie je problém vytvoriť funkčný web – celý Trenčín.

 • Trenčín, Nemšová, Trenčianske Teplice, Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka, Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce

Mám záujem o vytvorenie web stránky

Na to, aby sme mohli vybaviť Váš dopyt potrebujeme Vaše osobné údaje. Prečítajte si ako ich spracúvame v sekcii Zásady ochrany osobných údajov na našom webe.