FOLDRE A ZAKLADAČE S POTLAČOU

Praktický pomocník do každej kancelárie, ktorý zároveň aj prezentuje – foldre a zakladače s potlačou.

Foldre a zakladače s potlačou - obaly so záložkou ako praktická firemná tlačovina, je jedným slovom obal z hrubšieho papiera (lakovaný alebo laminovaný), ktorý je určený na zakladanie iných tlačovín.

Foldre a zakladače s potlačou – vyseknuté obaly s tvrdého papiera so záložkou najčastejšie využijete na zakladanie ponuky, hlavičkového papiera, firemnej brožúry či letáku. Táto forma vašej propagácie vám oproti tlačenému katalógu ušetrí nemalé finančné výdavky ako aj čas, ktorý je potrebný na realizáciu nového katalógu.

Folder (obal) – zakladač A4 – lakovaný lesklý

Obal, folder na reklamné materiály, hlavičkové papiere, ponuky, faktúry. Jednostranne lakovaný papier hrúbky 350g/m2 + záložka na vizitku. Obaly sú zákazníkovi dodávané neposkladané. Do foldra, zakladača sa zmestí cca 10 kancelárskych papierov. V prípade potreby máme folder s 5mm okrajom kde sa zmestí cca 50 kancelárskych papierov alebo brožúra, časopis k cene je nutné pripočítať +10%.

Folder (obal) – zakladač A4 – laminovanie lesklé alebo matné

Obal, folder na reklamné materiály, hlavičkové papiere, ponuky, faktúry. Jednostranne lesklý alebo matný laminovaný zakladač, folder papier hrúbky 350g/m2 + záložka na vizitku. Obaly sú zákazníkovi dodávané neposkladané. Do foldra, zakladača sa zmestí cca 10 kancelárskych papierov. V prípade potreby máme folder s 5mm okrajom kde sa zmestí cca 50 kancelárskych papierov alebo brožúra, časopis k cene je nutné pripočítať +10%.

Folder (obal) – zakladač A4 – laminovanie matné + 3D lak

Obal, folder na reklamné materiály, hlavičkové papiere, ponuky, faktúry. Jednostranne matný laminovaný luxusný zakladač, folder s 3D parciálnym lakovaním, ktorý zvýrazní určené plochy vysokolesklým lakom, papier hrúbky 350g/m2 + záložka na vizitku. Obaly sú zákazníkovi dodávané neposkladané. Do foldra, zakladača sa zmestí cca 10 kancelárskych papierov. V prípade potreby máme folder s 5mm okrajom kde sa zmestí cca 50 kancelárskych papierov alebo brožúra, časopis k cene je nutné pripočítať +10%.