Tvorba web stránok už nie je žiadna veda. V dnešnej dobe to nie je o zložitom programovaní, ale existuje celý rad redakčných systémov CMS (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, Prestashop), ktoré sú relatívne jednoduché. Stačí, ak sa niekto trochu vyzná a stránku Vám spraví bez problémov – hoci aj zadarmo. Ale vytvoriť web stránku tak, aby bola na popredných miestach v internetových vyhľadávačoch je dramatický rozdiel.

 • Pri tvorbe web stránok dbám na každý detail  – aby bola responzívna – použiteľná vo všetkých zariadeniach, hlavne mobilných, aby bola pekná, rýchla, pravidelne aktualizovaná, bezpečná, použivatesky prívetivá. Iba detailné zapracovanie všetkých týchto dôležitých aspektov webovej stránky môže priniesť úspech.

Záleží mi na tom, aby moja práca pri vytváraní webov nebola v podstate zbytočná, ale aby priniesla klientovi aj reálne výsledky. nedám si dovtedy pokoj, pokiaľ Váš WEB nedostanem na popredné miesta vo vyhľadávačoch.

Aj tá najkrajšia internetová stránka na svete je Vám na 2 veci, ak nie je navštevovaná…. “ ten kto chce byť úspešný v skrývačke, ukryje sa na 2. strane Googlu a má istotu, že ho nikto nenájde. „  Nestačí ak ju ocení zákazník, ale hlavne musí ju musí oceniť každý vyhľadávač.

Tvorba WEBových stránok v Bratislave Pezinku a okolí

Tvorba úspešných a moderných web stránok pre firmy

 • Tvorba webových stránok, ktoré posunú Váš biznis o veľký krok dopredu.

Moderná webová stránka je nepostrádateľnou súčasťou podnikania v každej sfére. Je jedno či podnikáte v Bratislave alebo inej lokalite v SR. Ako sa hovorí „všetko je na webe“ a pokiaľ nemáte ten svoj web, tak Vaše produkty alebo služby vlastne ako keby neexistovali. Dneska už iba mizivá časť ľudí vyhľadáva v printových médiach, letákoch a pod. Chytia mobil a začnú „googliť“ a preto je mimoriadne dôležité, okrem toho aby bola na popredných pozíciach, ale aby bola aj responzívna – t.j. aby sa perfektne zobrazila v hocijakom zariadení – mobil, tablet, notebook alebo počítač, smart hodinky a pod.

Aké sú možnosti presadiť sa v hocijakej sfére podnikania. Zoberme si príklad – začínam podnikať v nejakej oblasti – ako získam potencionálnych klientov?

 • osobné referencie a kvalitná práca, ktorá sa predáva sama …
 • platená reklama
 • kvalitne vytvorená webová stránka ktorá, bude navštevovaná a prinesiem Vám výsledky

Prvý príklad, je samozrejme najlepší – ale aj dobré referencie, kvalitná práca a získanie veľa zákazníkov je beh na dlhé trate. Najrýchlejší spôsob ako získať zákazníkov je zaplatiť si reklamu. Je to určite najrýchlejšie, ale zároveň aj najdrahšie – čo z dlhodobého hľadiska je neefektívne a pri niektorých profesiách finančne veľmi náročné. Vytvorenie modernej a kvalitnej webovej stránky, je najlepší spôsob ako začať, aby ste dlhodobo presadili vo svojom podnikaní. Dobrá internetová stránka Vám dáva aj veľkú výhodu pred konkurenciou do budúcnosti.

Dneska Vám vytvorí stránku hocikto, ale iba málokto ju dostanie na 1. pozície ...

Vytvoriť web (www) stránku nespočíva iba v tom, že je proste nejako spravená, a že vyzerá dobre a je možno aj zadarmo, lebo Vám to spravil kamarát…  Aby Vám stránka priniesla nejaký osoh – určite by sa mala vyskytovať na 1. miestach vo vyhľadávačoch. Ja sa špecializujem iba na také web stránky, ktoré sa zobrazujú minimálne na prvej strane vo vyhľadávačoch a tým pádom majú oveľa väčší potenciál, že Vám budú prinášať nových zákazníkov..

Ako sa dostať na prvé miesta vo vyhľadávačoch? Na prvé miesto za 2 týždne sa dokáže dostať iba Igor Matovič, ale v digitálnom svete internetových vyhľadávačov je to ilúzia. Algoritmy najznámejších svetových vyhľadávačoch (hlavne GOOGLE) sa neriadia pocitmi, ale sú exaktne dané svojimi vzorcami, ktoré keby som poznal, nemusím písať tento text, ale sedím v Karibiku s mochitom v ruke 😉 Úspešné & moderné web stránky? Modernú stránku spraviť je pomerne jednoduché, ale spraviť úspešný web, tak aby bol na 1. pozíciách je dramaticky zložitejšie.

Tvorba internetových stránok v Bratislave, Pezinku a okolí

Dôvody prečo vytváram stránky v redakčnom systéme WordPress.

Prečo práve WordPress? Tento CMS je určite najobľúbenejší redakčný systém pre webstránky na svete. Bežia na ňom významné inštitúcie, periodiká, firmy a pod. – podľa zdrojov – WordPress poháňa cca 35% všetkých stránok na svete. Veľká výhoda tohto systému je, že má širokú užívateľskú a vývojársku komunitu. WordPress sa neustále zdokonaľuje, je pravidelne aktualizovaný, čo je veľmi dôležité z hľadiska bezpečnosti. Tento systém na internetové stránky má veľa výhod:

 • je 100% zadarmo
 • je SEO friendly – veľmi dobre si rozumie s vyhľadávačmi
 • administrácia je vo všetkých jazykoch – vrátane slovenčiny
 • jednoduchá administrácia aj pre neznalých užívateľov
 • obrovské množstvo doplnkových funkcií a modulov
 • veľký potenciál vývoja do budúcnosti

Tento redakčný systém umožňuje jednoduchú editovanie stránky, či už je to pridávanie textu, produktov do eshopu, rôzneho multimediálneho obsahu – obrázky, videá a pod. bez znalostí programovania a rôznych programovacích jazykov.

Tvorba web stránok s jednoduchou administráciou, ktorú zvládne každý.

Tvorba webových stránok (www), ktoré reálne prinášajú nových zákazníkov ...

Výber domény a hostingu

Neviete si poradiť s výberom domény a výberom správneho a kvalitného hostingu? Prvý predpoklad fungovania firemnej stránky je mať doménu – to je niečo v zmysle www.mojafirma.sk alebo iný z medzinárodných prípon ako .EU, .COM, .INFO a pod. Ak už mám doménu – musím ju niekde umiestniť – na to slúži hosting. Ja odporúčam hosting, ktorý mám odskúšaný a funguje veľmi dobre a spoľahlivo.

100% responzívne - zobrazené v mobilných zariadeniach

Každá webová stránka sa bude perfektne zobrazovať na hocijakom zariadení – či už sú to klasické stolový počítač alebo notebook, ale hlavne na mobilných zariadeniach ako tablety a mobily. Stránka sa optimálne prispôsobí akémukoľvek rozlíšeniu, operačnému systému alebo webovému prehliadaču.

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia webovej stránky je jednoducho povedané to, aby sa Váš web ocitol na TOP pozíciach vo vyhľadávaní, pre tie kľúčové slová, ktoré sú pre Vaše podnikanie dôležité. Je to súhrn techník, pomocou ktorých postupom času prepracujem Vašu webstránku na popredné miesta vo výsledkoch hľadania..

Visual Composer / Elementor Pro / Slider Revolution / Woocommerce

Tvorenie stránok v systéme WordPress je pomocou najznámejších „builderov“ intuitívne a jednoduché. Tieto prémiové editory spĺňajú vysoké štandardy bezpečnosti a majú pravidelné aktualizácie. Momentálne je veľmi popoulárny Elementro Pro, s ktorým sa dajú vytvoriť naozaj pekné stránky. Príjemný UX a UI design. Pre eshopy je vhodný veľmi populárny doplnok – Woocommerce.

Tvorba Web stránok v Bratislavskom kraji - Bratislava, Pezinok, Senec, Modra

Pravidené aktualizácie a starostlivosť o webstránky

Pravidelná aktualizácia stránky a všetkých jej súčastí (jadro WordPress, šablóny, zásuvných modulov a pod.) je mimoriadne dôležitá, či už z hľadiska bezpečnosti alebo SEO optimalizácie. Webstránka, ktorá je pravidelne aktualizovaná, bude mať 100% náskok pred konkurenciou…

Redizajn - prerobenie staršej webovej stránky

Máte zastaralú webovú stránku? Nie je problém ju prehodiť plnohodnotne do redakčného systému WordPress so všetkými najmodernejšími trendami.

Prémiové šablóny a zásuvné moduly pre SEO, rýchlosť a pod.

Aby bola webová stránka úspešná, potrebuje k tomu aj dobrý vzhľad a rýchlosť, prípadne iné vlastnosti. Vzhľad webstránky v systéme WordPress definuje téma – šablóna vzhľadu. Doporučujem prémiové šablóny, ktoré budú pravidelne aktualizované a vylepšované. Na rýchlosť, SEO optimalizáciu a pod. taktiež odporúčam platené prémiové zásuvné moduly, ktoré nie sú „osekané“ od verzie zadarmo a tým pádom Vám dávajú výhodu pred konkurenciou.

Obsah - texty web stránok

Z hľadiska SEO optimalizácie je originálny (obsah) text jeden s najdôležitejších faktorov. Ak by ste potrebovali zmeniť obsahovú stránku portálu (texty a pod.), odporúčam služby profesionálneho copywritera, ktorý Vám text napíše presne na mieru aj z hľadiska obsahu aj SEO optimalizácie.

Postup pri tvorbe webovej stránky

 • Tvorba webových stránok - Obsah webovej stránky
  Prvý kontakt

  V prvom kroku sa dozviem, akú webovú stránku chcete vytvoriť, čo od nej očakávate, na aké kľúčové slová budem optimalizovať web a pod.

 • Výber domény a hostingu. Template webovej stránky
  Registrácia domény & hosting

  Zaregistrovanie domény (www.mojawebovastranka.sk) a umiestnenie na kvalitný hosting. Výber šablóny, ktorá bude určovať celkový vzhľad celej web stránky.

 • Vytváranie webstránky
  Samotná tvorba

  Tvorba textov, multimediálneho obsahu. Nastavovanie grafického vzhľadu, branding – logo firmy. Texty pre úspešný web sú najvýznamnejší faktor, či bude web stránka úspešná alebo nie. Ak neviete dodať texty – odporúčam služby profesionálneho copywritera, ktorý Vám nielen napíše kvalitný text, ale aj zadefinuje kľúčové slová a zapracuje ich do obsahu.

 • Odsúhlasenie webu pred spustením
  Kontrola stránky pred spustením.

  Pred samotným spustením stránky, budeme mať všetko odsúhlasené z Vašej strany až po posledné detaily.

 • Tvorba webových stránoWebová stránka je dokončená
  Webová stránka je hotová !

  Spustenie stránky do internetového priestoru.

  • Prepojenie webu s najznámejšími vyhľadávačmi – Google, Bing
  • Generovanie mapy stránky a následné indexovanie kompletného webu
  • Registrácia do najznámejších katalógov

Aká je cena za vytvorenie web stránky a aký dlhý je čas dodania?

Tvorba web stránok je služba, ktorej cena je individuálna pre každý projekt. Cena sa odvíja sa od viacerých faktorov.

 • Každá stránka je individuálna. Záleží aká rozsiahla má byť, aké je jej zameranie, akú má konkurenciu na webe, či bude viacjazyčná a podobne. Konkrétnu cenovú ponuku Vám viem dať po konzultácii, kde sa dozviem presne Vaše požiadavky a očakávania. V prípade záujmu ma kontaktujte – rád Vám poradím a spracujem cenovú ponuku.
 • Čas dodania kompletného webu je tiež individuálny – viac menej sa to pohybuje od 14 do 30 dní.

Samozrejmosťou je následná starostlivosť o stránky, ich pravidelné aktualizovanie, ktoré je dôležité z hľadiska bezpečnosti aj kvality – t.j. aby sa stránka udržala na popredných miestach vo vyhľadávačoch v organickom vyhľadávaní.

Primárne pôsobím v Pezinku a okolí. (Bratislava, Senec, Modra, Malacky, Hlohovec, Trnava, Dunajská Streda) Vytvorenie webovej stránky si nevyžaduje osobnú konzultáciu, takže nie je problém vytvoriť web pre klientov z celej Slovenskej Republiky.

Tvorba moderných a úspešných WEBových stránok tak, aby boli navštevované, je naozaj veľká veda ! Naozaj nikto nevie ako fungujú algoritmy vyhľadávačov. Ak Vám niekto sľúbi, že Vás 100% dostane na prvé priečky vo vyhľadávačoch tak klame. Ja Vám môžem sľúbiť iba to, že urobím všetko, čo je v mojich silách, aby ste na prvých priečkach boli!

Mám záujem o cenovú ponuku na vytvorenie webovej stránky

 

Odoslať

Tvorba webových stránok - Lokality pôsobnosti

 • Tvorba WEB stránok v Bratislave a okolí

BRATISLAVA, PETRŽALKA, Bratislava – Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Bratislava – Nové Mesto, Rača, Vajnory, Pekná Cesta, Krasňany, Ovsište, Kramáre, Dlhé Diely, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo

 • Tvorba web stránok v Pezinku a okolí

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

 • Tvorba web stránok v okrese Senec

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Alžbetin Dvor

 • Tvorba web stránok v okrese Malacky

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie

 • Tvorba web stránok v okrese Hlohovec

HLOHOVEC, LEOPOLDOV, Bojničky, Červeník, Dolné Otrokovce, Dolné Trhovište, Dolné Zelenice, Dvorníky, Horné Otrokovce, Horné Trhovište, Horné Zelenice, Jalšové, Kľačany, Koplotovce, Madunice, Merašice, Pastuchov, Ratkovce, Sasinkovo, Siladice, Tekolďany, Tepličky, Trakovice, Žlkovce

 • Tvorba web stránok v okrese Trnava

TRNAVA, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín

 • Tvorba web stránok v okrese Dunajská Streda

DUNAJSKÁ STREDA, GABČÍKOVO, ŠAMORÍN, VEĽKÝ MEDER, Báč, Baka, Baloň, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Bodíky, Boheľov, Čakany, Čenkovce, Čiližská Radvaň, Dobrohošť, Dolný Bar, Dolný Štál, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horné Mýto, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Jurová, Kľúčovec, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kútniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mad, Malé Dvorníky, Medveďov, Mierovo, Michal na Ostrove, Ňárad, Nový Život, Ohrady, Okoč, Oľdza, Orechová Potôň, Padáň, Pataš, Potônske Lúky, Povoda, Rohovce, Sap, Štvrtok na Ostrove, Topoľníky, Trhová, Hradská, Trnávka, Trstená na Ostrove, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Veľké Dvorníky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vydrany, Zlaté Klasy

 • Vytvoriť efektívnu a modernú stánku viem spraviť pre zákazníkov z celej SR.

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina