Reklamné USB s potlačou výroba na mieru

Reklamné USB kľúče – typ reklamy, ktorý neskončí v koši…

Reklamné USB kľúče s potlačou | USB na mieru | Presne podľa Vašej predstavy

Reklamné USB flash disky sú veľmi obľúbeným reklamným predmetom, ktorý môže byť potlačený Vaším logom alebo popisom rôznymi druhmi potlačí. Reklamný USB kľúč je vhodný spôsob na prenášanie dát k zákazníkom. Vyzerá profesionálnejšie, pokiaľ dáta prenášate na modernom USB kľúči ako už na zastaralých technológiach ako sú CD / DVD nosiče. Môžete si byť istí, že Vaše reklamné USB kľúče neskončia v koši.

Ponúkané typy: USB kľúče klasické, darčekové sety, USB pre mobily a tablety, mini USB, USB perá, značkové USB kľúče, so sbernicou USB 3.0, SWAROVSKI, kryštálové USB

Kompletný katalóg reklamných USB. Ceny závisia od typu USB, typu potlače, počtu ks a podobne. V prípade cenovej ponuky nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky na 0903 797 630

Väčšinu USB kľúčov sa dá vyhotoviť podľa presných farieb PANTONE kódu.

Je to vhodné najmä pre veľké spoločnosti, ktoré vyžadujú dodržiavanie ich dizajnu.

  • Táto služba je dostupná už od odberu 200 kusov. Pri odbere nad 500 kusov, Vám vyhotovíme USB kľúče presne podľa Pantone kódu úplne zdarma.
Reklamné USB s potlačou loga

Reklamné USB - možnosti potlače

Reklamné USB s potlačou Tampoprint
Reklamné USB s potlačou Tampoprint

Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.

Je technológia, ktorá sa používa na reklamnú či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu, ale aj motívu, ktorý chceme natlačiť. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály. Možnosť viacfarebnej potlače na rovinných alebo čiastočne zakrivených plochách. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet.Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.Tlačový motív je zahĺbený do tlačovej dosky alebo valca a na tento povrch je nanesená tlačová farba.Prebytok farby stierač zotrie a farbu zo zahĺbených miest prenesie elasticky tampón.Práve elasticita tampónu umožňuje

Reklamné USB s gravírovaním
Reklamné USB s gravírovaním

Gravírovanie

Používame laserové gravírovanie, ktoré je jedným z najdokonalejších spracovaní gravírovaných nápisov, ktoré trh ponúka. Predstavuje moderné spracovanie Vami navrhovaných textov, názvov, logotypov na štítky, plasty, eloxovaný kov, sklo alebo kov.

Laserová technológia umožňuje vysoko kontrastný a dokonale čitateľný popis a gravírovanie aj pri malých rozmeroch. Prednosťou využívania tejto technológie je trvanlivosť takto vzniknutého gravírovaného vzoru, pretože ten je vytvorený tak, že skoncentrovaný laserový lúč, ktorý je ovládaný za pomoci počítača odparí, nataví alebo spáli povrchovú vrstvu materiálu gravírovaného predmetu v mieste, kde sa má nachádzať gravírovaný vzor, ktorý sa tak stáva prakticky nezmazateľný.

Reklamné USB s potlačou - Reliéf
Reklamné USB s potlačou - Reliéf

Reliéfna razba (Embosovanie)

Táto technológia umožňuje tlačiť (raziť) na materiály ako je koža, koženka a papier. Na realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Výroba raznice sa prevádza ručným, alebo strojovým gravírovaním z mosadze.

Po upnutí raznice do raziaceho stroja, je vyhriata na požadovanú teplotu a potom pomocou teploty a tlaku dochádza k vyrazeniu motívu raznice do daného predmetu.

Reklamné USB s plnofarebnou potlačou
Reklamné USB s plnofarebnou potlačou

Plnofarebná potlač ofsetom (CMYK)

Tento spôsob potlače veľmi dobre prekresľuje detaily motívu – ideálna voľba pokiaľ je motívom fotografia, alebo iný plnofarebný obrázok s jemnou kresbou, alebo príliš malými detailmi.
Výsledná potlač sa dosiahne zložením štyroch farieb CMYK (cyan, magenta, yellou, black ). Tento spôsob potlače je vhodný pre produkty s veľkou plochou pre potlač ako sú napríklad USB kľúče v tvare kreditnej karty.

Reklamné USB kľúče na mieru – výroba presne podľa vašich predstáv.

Máte vlastnú predstavu, ako má vyzerať Váš USB kľúč? Chcete sa pýšiť originálnym reklamným darčekom? Dokážeme pre Vás vyhotoviť akýkoľvek tvar reklamného USB kľúča presne na mieru. Minimálny odber je 100 ks.

Nápad a prestava

Máte nápad ako by malo Vaše reklamné USB vyzerať? Skúste nám poslať – nakresliť skicu Vašej predstavy. Následne Vám pomôžeme s dizajnom. Budeme potrebovať farbu, prevedenie a počet ks.

Ponúkané typy: USB kľúče klasické, darčekové sety, USB pre mobily a tablety, mini USB, USB perá, značkové USB kľúče, so sbernicou USB 3.0, SWAROVSKI, kryštálové USB

Reklamné USB na mieru - nápad

Nákres a výroba vzorky

Na základe Vašich požiadaviek Vám zdarma vyhotovíme grafický návrh reklamného usb kľúča. aby čo najpresnejšie spĺňal Vaše predstavy.

  • Po odsúhlasení všetkých detailov Vám do 2 – 4 pracovných dní vyrobíme vzorku ktorej obrázok pošleme k odsúhlaseniu.
Reklamné USB na mieru - nákres

Hotový USB kľúč

Po odsúhlasení vzorky zadávame výrobu USB kľúča do zákazkovej výroby. Doba realizácie závisí od počtu a náročnosti výroby objednaných USB . Pohybuje sa v priemere od 21 pracovných dní.

Reklamné USB na mieru - vyrobený kus
Reklamné USB na mieru - vyrobený kus

Ukážky reklamných USB kľúčov na mieru