Tvorba WEB str├ínok – Bratislava

Vytvorenie str├ínky nie je dneska ┼żiadna veda a sprav├ş v├ím ju v podstate hocikto, ale iba m├ílokto vlo┼ż├ş do jej DNA ├║spech. ├Üspe┼ín├ę str├ínky sa musia p├í─Źi┼ą z├íkazn├şkom a vyh─żad├íva─Źom – predov┼íetk├Żm Google. Vy mi povedzte, ─Źo a kde rob├şte, a ja mu to naserv├şrujem tak, ako to maj├║ radi… Tvorba WEB str├ínok, ktor├ę maj├║ zmysel – Bratislava a okolie.

Obsah stránky

Tvorba web str├ínok u┼ż nie je ┼żiadna veda. U┼ż to nie je o zlo┼żitom programovan├ş. Dneska pozn├íme ve─żmi vyspel├ę webov├ę syst├ęmy, na ktor├Żch sa d├í relat├şvne jednoducho vytvori┼ą modern├Ż web. Medzi najviac pou┼ż├şvan├ę redak─Źn├ę syst├ęmy na tvorbu internetov├Żch str├ínok patr├ş celosvetovo ur─Źite WordPress. Medzi tie najzn├ímej┼íie syst├ęmy m├┤┼żeme e┼íte zaradi┼ą Joomlu, Drupal, Magento, Prestashop a pod. Webdizajnom sa dneska zaober├í ve─żk├ę mno┼żstvo firiem, od t├Żch najv├Ą─Ź┼í├şch a┼ż po tzv. freelancerov. Vybra┼ą si toho spr├ívneho partnera na vytvorenie ├║spe┼ínej firemnej web str├ínky je k─ż├║─Źov├ę rozhodnutie, ktor├ę m├┤┼że v├Żrazne ovplyvni┼ą ├║spech V├í┼ího podnikania.

Tvorba web stránok s dobrou DNA - Bratislava a okolie

 • Kvalitne vytvoren├║ web str├ínku, pozn├íte pod─ża ├║spechu V├í┼ího biznisu

Ak by Covid19 vyskytoval na 2. strane Google, vedelo by o ┼łom minim├ílne mno┼żstvo ─żud├ş, a nebola by ┼żiadna pand├ęmia. Presne tak isto je to aj s webov├Żmi str├ínkami. Ak sa V├í┼í WEB nebude pohybova┼ą minim├ílne po 1. strane v├Żsledkov z vyh─żad├ívania, nem├íte ┼íancu svoje v├Żrobky alebo slu┼żby preda┼ą. ├Üspe┼ín├ę web str├ínky od t├Żch ne├║spe┼ín├Żch odli┼íuje funguj├║ca SEO optimaliz├ícia.

Kvalitne vytvoren├í str├ínka posunie ka┼żd├Ż biznis iba dopredu - aj v Bratislave a okol├ş

Podnikanie bez web str├ínky je dneska ┼ąa┼żko uskuto─Źnite─żn├ę. Ako sa hovor├ş ÔÇ×v┼íetko je na webeÔÇť a pokia─ż nem├íte ten svoj web, tak Va┼íe produkty alebo slu┼żby vlastne ako keby neexistovali. Dneska u┼ż iba miziv├í ─Źas┼ą ─żud├ş vyh─żad├íva v printov├Żch m├ędiach, let├íkoch a pod. Kvalitne vytvoren├Ż web je z├íkladn├Żm pilierom, od ktor├ęho sa m├┤┼żete odrazi┼ą. U┼ż iba p├║tav├Ż dizajn nesta─Ź├ş, dobr├Ż web mus├ş ma┼ą DNA zakorenen├Ż ├║spech…

Ak├ę s├║ mo┼żnosti presadi┼ą sa v hocijakej sf├ęre podnikania. Zoberme si pr├şklad ÔÇô za─Ź├şnam podnika┼ą v nejakej oblasti ÔÇô ako z├şskam potencion├ílnych klientov?

 • osobn├ę referencie a kvalitn├í pr├íca, ktor├í sa pred├íva sama ÔÇŽ
 • platen├í reklama
 • kvalitne vytvoren├í webov├í str├ínka ktor├í, bude nav┼ítevovan├í a prinesie V├ím v├Żsledky

Vytvorenie ├║spe┼ínej web str├ínky je s├şce dlh┼íia cesta k ├║spechu, ale prinesie V├ím v├Żsledky dlhodobo bez ─Ćal┼í├şch n├íkladov na reklamu a pod.

Tvorba web stránok Bratislava a okolie
SEO optimalizácia web stránok - Bratislava a okolie a okolie

Dneska V├ím vytvor├ş str├ínku hocikto, ale iba m├ílokto ju dostane na popredn├ę poz├şcie

Vytvori┼ą web (www) str├ínku nespo─Ź├şva iba v tom, ┼że je proste nejako spraven├í, a ┼że vyzer├í dobre a je mo┼żno aj zadarmo, lebo V├ím to spravil kamar├ítÔÇŽ┬á Aby V├ím str├ínka priniesla nejak├Ż osoh ÔÇô ur─Źite by sa mala vyskytova┼ą na 1. miestach vo vyh─żad├íva─Źoch. Ja sa ┼ípecializujem iba na tak├ę web str├ínky, ktor├ę sa zobrazuj├║ minim├ílne na prvej strane vo vyh─żad├íva─Źoch a t├Żm p├ídom maj├║ ove─ża v├Ą─Ź┼í├ş potenci├íl, ┼że V├ím bud├║ prin├í┼ía┼ą nov├Żch z├íkazn├şkov. Webov├ę str├ínky by nemali by┼ą iba na okrasu, ale by mali prin├í┼ía┼ą aj re├ílne v├Żsledky.

 • 100% optimalizovan├ę pre mobiln├ę zariadenia ÔÇô responz├şvne
 • r├Żchle na─Ź├ştanie
 • detailn├í SEO optimaliz├ícia
 • pr├şvetiv├Ż UX dizajn
 • ┼ípi─Źkov├Ż webov├Ż software ÔÇô WordPress
 • intuit├şvny editor web str├ínok Elementor
 • pravideln├ę aktualiz├ície

Tvorba WEB stránok s overenou dvojicou, ktorá dokonale funguje

Overen├Ż syst├ęm na tvorbu web str├ínok

Pre─Źo pr├íve WordPress? Tento CMS je ur─Źite najob─ż├║benej┼í├ş redak─Źn├Ż syst├ęm pre webstr├ínky na svete. Be┼żia na ┼łom v├Żznamn├ę in┼ítit├║cie, periodik├í, firmy a pod. ÔÇô pod─ża zdrojov ÔÇô WordPress poh├í┼ła cca 45% v┼íetk├Żch str├ínok na svete. Ve─żk├í v├Żhoda tohto syst├ęmu je, ┼że m├í ┼íirok├║ u┼ż├şvate─żsk├║ a v├Żvoj├írsku komunitu. WordPress sa neust├íle zdokona─żuje, je pravidelne aktualizovan├Ż, ─Źo je ve─żmi d├┤le┼żit├ę z h─żadiska bezpe─Źnosti. Tento syst├ęm na internetov├ę str├ínky m├í ve─ża v├Żhod:

 • je SEO friendly ÔÇô ve─żmi dobre si rozumie s vyh─żad├íva─Źmi
 • administr├ícia je vo v┼íetk├Żch jazykoch ÔÇô vr├ítane sloven─Źiny
 • jednoduch├í administr├ícia aj pre neznal├Żch u┼ż├şvate─żov
 • obrovsk├ę mno┼żstvo doplnkov├Żch funkci├ş a modulov
 • ve─żk├Ż potenci├íl v├Żvoja do bud├║cnosti

Tento redak─Źn├Ż syst├ęm umo┼ż┼łuje jednoduch├║ editovanie str├ínky, ─Źi u┼ż je to prid├ívanie textu, produktov do eshopu, r├┤zneho multimedi├ílneho obsahu ÔÇô obr├ízky, vide├í a pod. bez znalost├ş programovania a r├┤znych programovac├şch jazykov.

 • Syst├ęm WordPress umo┼ż┼łuje cez v├Żkonn├Ż modul Woocommerce vytvori┼ą plnohodnot├Ż E-shop na mieru.

Populárny editor s unikátnymi funkciami

Najlep┼í├ş editor na tvorbu webov je v dne┼ínej dobe Elementor. Je to robustn├Ż n├ístroj, s ktor├Żm sa d├í spravi┼ą na web str├ínke ├║plne v┼íetko. Je plne lokalizovan├Ż do sloven─Źiny a pr├şpadn├║ edit├íciu zvl├ídne aj menej znal├Ż u┼ż├şvate─ż. Je to najroz┼í├şrenej┼í├ş editor na svete a pou┼ż├şvaj├║ ho mili├│ny spokojn├Żch u┼ż├şvate─żov. Obrovsk├ę mno┼żstvo u┼ż├şvate─żov viac menej garantuje pln├║ podporu a aktualiz├ície aj do ─Ćalekej bud├║cnosti. Aktualiz├ície s├║ v pr├şpade webov├Żch str├ínok k─ż├║─Źov├ę.

 • kvalitn├Ż editor aj s d├┤razom na SEO optimaliz├íciu
 • jednoduch├í edit├ícia str├ínok
 • ve─żk├ę mno┼żstvo roz┼í├şren├ş – pre e┼íte lep┼íie funkcie
 • ve─żk├í komunitn├í podpora
 • podpora do bud├║cnosti – aktualiz├ície a vylep┼íenia

Elementor posunul vytv├íranie web str├ínok do ├║plne inej dimenzie, ─Źi u┼ż svojimi funkciami alebo jednoduchos┼ąou. P├şsa┼ą o tom, ┼że str├ínka vytvoren├í elementorom bude responz├şvna, je zrejme zbyto─Źn├ę – mala by to by┼ą psia povinnos┼ą. Aj t├íto web str├ínka je tvoren├í pomocou elementora.

 • M├í pr├şjemn├ę u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie, ktor├ę umo┼żn├ş edit├íciu ka┼żd├ęmu pou┼ż├şvate─żovi.

Tvorba webov├Żch str├ínok s profesion├ílnymi pomocn├şkmi | Pro verzie t├ęm a modulov

Pri tvorbe web str├ínok nevs├ídzam na free verzie – ─Źi u┼ż ┼íabl├│n, alebo pluginov. Web str├ínky s├║ postaven├ę na profesion├ílnej ┼íabl├│ne THE7, ktor├í m├í nekone─Źn├ę mo┼żnosti a v spojen├ş s elementorom sa d├í na web str├ínke spravi┼ą hoci─Źo, na ─Źi si len spomeniete. T├║to WordPress ┼íabl├│nu pou┼ż├şva u┼ż nieko─żko stotis├şc ─żud├ş, tak┼że bude pravidelne aktualizovan├í aj do bud├║cnosti, ─Źo je ve─żmi d├┤le┼żit├ę – aj z h─żadiska SEO optimaliz├ície, aj z h─żadiska bezpe─Źnosti.

Pou┼ż├şvam v├Żhradne platen├ę a dlhodobo odsk├║┼ían├ę z├ísuvn├ę moduly (pluginy), ktor├ę zaru─Źuj├║ vysok├║ funkcionalitu, aktualiz├ície, bezpe─Źnos┼ą a pod.

 • Rank Math Pro – ┼ípi─Źkov├Ż modul na SEO optimaliz├íciu
 • Elementor Pro – najviac pou┼ż├şvan├Ż editor – builder na svete
 • PowerPack Pro for Elementor – v├Żborn├Ż doplnok na r├┤zne efekty a funkcie
 • WP Rocket – celosvetovo najlep┼íie hodnoten├Ż plugin na zr├Żchlenie web str├ínok

Web str├ínky musia by┼ą samozrejme r├Żchle. D├┤le┼żit├Żm faktorom nielen pre optimaliz├íciu, ale aj pre u┼ż├şvate─ża je r├Żchlos┼ą na─Ź├ştania str├ínky. Ka┼żd├║ web str├ínku vytv├íram tak, aby sa na─Ź├ştala maxim├ílne pod 2. sekundy. V drvivej v├Ą─Ź┼íine je to pod 1. sekundou.

 • Ka┼żd├Ż web m├í pr├şjemn├ę u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie, ktor├ę je plne lokalizovan├ę do sloven─Źiny.

Ak├Ż je postup pri tvorbe webovej str├ínky?

 • 1

  Prv├Ż kontakt

  V prvom kroku sa dozviem, ak├║ webov├║ str├ínku chcete vytvori┼ą, ─Źo od nej o─Źak├ívate. Budem sa p├Żta┼ą na oblas┼ą podnikania, pod─ża ktorej presk├║mam konkurenciu.
 • 2

  Registr├ícia dom├ęny & hosting

  Zaregistrovanie dom├ęny (www.mojawebstranka.sk) a umiestnenie na kvalitn├Ż hosting ÔÇô tu jednozna─Źne odpor├║─Źam Websupport. Doporu─Źujem pr├ęmiov├║ ┼íabl├│nu THE7, s ktorou m├í tie najlep┼íie sk├║senosti.
 • 3

  Samotná tvorba web stránky

  Vytv├íranie samotn├ęho obsahu web str├ínky a multimedi├ílnych s├║─Źast├ş ÔÇô obr├ízky, vide├í a pod. Nastavovanie grafick├ęho vzh─żadu, branding ÔÇô logo firmy. Texty pre ├║spe┼ín├Ż web s├║ najv├Żznamnej┼í├ş faktor, ─Źi bude web str├ínka ├║spe┼ín├í alebo nie. Ak neviete doda┼ą texty ÔÇô odpor├║─Źam slu┼żby profesion├ílneho copywritera, ktor├Ż V├ím nielen nap├ş┼íe kvalitn├Ż text, ale aj zadefinuje k─ż├║─Źov├ę slov├í a zapracuje ich do obsahu.

 • 4

  Kontrola web str├ínky pred spusten├şm - testovanie

  Pred samotn├Żm spusten├şm str├ínky, budeme ma┼ą v┼íetko ods├║hlasen├ę z Va┼íej strany a┼ż po posledn├ę detaily. Po─Źas tvorby web str├ínky si ju m├┤┼żete hocikedy skontrolova┼ą a pr├şpadne pripomienkova┼ą.
 • 4

  Web stránka je hotová !

  Nastavenie z├íkladn├Żch funkci├ş pre spr├íve fungovanie webu:
  ÔÇó zaregistrovanie do slu┼żby Google Analytics – pre analytick├ę inform├ície
  ÔÇó prepojenie web str├ínky s k─ż├║─Źov├Żch vyh─żad├íva─Źmi – predov┼íetk├Żm Google (Google Search Console) a Bing (Bing Webmaster Tool)
  ÔÇó odoslanie mapy webu vyh─żad├íva─Źom
  ÔÇó optimaliz├ícia r├Żchlosti
  Spustenie web stránky do online priestoru.

Recenzie z├íkazn├şkov, ktor├Żm som vytvoril funk─Źn├ę firemn├ę str├ínky

Ko─żko stoj├ş vytvorenie web str├ínky?

 • Tvorba web str├ínok je individu├ílna slu┼żba a preto sa ned├í stanovi┼ą fixn├Ż cenn├şk. Ka┼żd├í str├ínka je individu├ílna. Z├íle┼ż├ş ak├í rozsiahla m├í by┼ą, ak├ę je jej zameranie, ak├║ m├í konkurenciu na webe, ─Źi bude viacjazy─Źn├í a podobne. Konkr├ętnu cenov├║ ponuku V├ím viem da┼ą po konzult├ícii, kde sa dozviem presne Va┼íe po┼żiadavky a o─Źak├ívania. V pr├şpade z├íujmu ma kontaktujte ÔÇô r├íd V├ím porad├şm a spracujem cenov├║ ponuku.
 • ─îas dodania kompletn├ęho webu je tie┼ż individu├ílny ÔÇô viac menej sa to pohybuje od 14 do 30 dn├ş.

Samozrejmos┼ąou je n├ísledn├í starostlivos┼ą o str├ínky, ich pravideln├ę aktualizovanie, ktor├ę je d├┤le┼żit├ę z h─żadiska bezpe─Źnosti aj kvality ÔÇô t.j. aby sa str├ínka udr┼żala na popredn├Żch miestach vo vyh─żad├íva─Źoch v organickom vyh─żad├ívan├ş.

Tvorba WEB str├ínok - Bratislava - FAQ | ─îasto kladen├ę ot├ízky

─îo potrebujete odo m┼ła aby ste mi vytvorili web str├ínku?

Od ka┼żd├ęho klienta budem v┼żdy potrebova┼ą texty – obsah str├ínky. Je to ten najd├┤le┼żitej┼í├ş faktor, aby bola web str├ínka ├║spe┼ín├í.

 • Texty na web str├ínku musia by┼ą origin├ílne – t.j. nesm├║ by┼ą kop├şrovan├ę napr├şklad od konkurencie. Plagi├ítorstvo s├şce na┼íej “elite” neu┼íkodilo, ale V├ím by to mohlo v├Żrazne po┼íkodi┼ą. Odpor├║─Źam venova┼ą obsahu web str├ínky maxim├ílnu pozornos┼ą.
 • Ak m├íte probl├ęm s dodan├şm textov, viem V├ím odporu─Źi┼ą profesion├ílneho copywritera, ktor├Ż nap├ş┼íe texty na web str├ínku za V├ís.

Druh├í z├íkladn├í vec s├║ obr├ízky. Ide├ílne s├║ vlastn├ę fotky – ─Źi u┼ż v├Żrobkov, alebo sn├şmky z poskytovania slu┼żieb. Ak m├íte aj nejak├ę vide├í, tak odpor├║─Źam nahra┼ą ich na Youtube do V├í┼ího kan├íla. Tieto vide├í vedia pekne o┼żivi┼ą ka┼żd├Ż web a pom├íhaj├║ aj pri seo optimaliz├ícii. Ak nem├íte vlastn├ę fotky a sta─Źia V├ím ilustra─Źn├ę – viete si ich vybra┼ą na platenom port├íli envato elements, ktor├Ż m├ím predplaten├Ż.

 • M├┤┼żete si tam vybra┼ą z neprebern├ęho mno┼żstva fotiek, graf├şk, ikoniek, vide├ş, 3D modelov a pod.

 

Ako dlho trvá vytvorenie web stránky?

Tvorba web str├ínok je ─Źasovo ve─żmi individu├ílna. Z├íle┼ż├ş o ak├Ż rozsiahly web m├í ├şs┼ą – ─Źi je to jednostr├ínkov├Ż (tzv. OnePage) alebo web v├Ą─Ź┼íieho rozsahu.

 • ┼átandardn├í doba dodanie je 14 a┼ż 30 dn├ş
 • V pr├şpade jednostr├ínkov├ęho webu – 7 dn├ş.

Doba vytvorenia webu z├ívis├ş aj od ─Źasu dodania podkladov – t.j. textov, obr├ízkov a pod. Obr├ízky, grafiku, vide├í a pod. viem poskytn├║┼ą z platenej platformy Envato Elements.

Nevytv├íram weby iba na to, aby boli. Ale chem aby tomu konkr├ętnemu z├íkazn├şkovi prin├í┼íali ovocie. Web str├ínky, ktor├ę prin├í┼íaj├║ ovocie znamen├í to, ┼że V├ím aj prin├í┼ía nov├Żch z├íkazn├şkov…

Viem si pozrie┼ą we str├ínku e┼íte pred jej spusten├şm?

Samozrejme. Web str├ínka bude dostupn├í na do─Źasnej adrese, kde si viete pozrie┼ą ako re├ílne vyzer├í. M├┤┼żete pripomienkova┼ą veci, ktor├ę chcete zmeni┼ą, nahradi┼ą a pod. V├Żsledok ├║prav budete v┼żdy vidie┼ą v re├ílnom ─Źase.

 • Po ods├║hlasen├ş v┼íetk├Żch detailov, bude web presunut├Ż na Va┼íu dom├ęnu.
Budem si vedie┼ą doplni┼ą nejak├ę inform├ície na str├ínke aj s├ím?

Samozrejme. Na tvorbu web str├ínok pou┼ż├şvam osved─Źen├Ż syst├ęm WordPress, ktor├Ż je aj v sloven─Źine.

 • Ovl├ídanie je ve─żmi jednoduch├ę a intuit├şvne
 • Mo┼żnos┼ą za┼íkolenia
 • Slovensk├ę prostredie

Webov├ę str├ínky s├║ vytv├íran├ę editorom – builderom Elementor, ktor├Ż je ve─żmi jednoduch├Ż a je aj v slovenskom jazyku.

Ako je to s aktualizáciami web stránky v budúcnosti?

Tak ako po─Ź├şta─Źe ob─Źas potrebuj├║ servis,┬á web str├ínka by mala by┼ą udr┼żiavan├í pravidelne. Je to nielen z d├┤vodu funk─Źnosti, ale aj bezpe─Źnosti. Starostlivos┼ą pozost├íva:

 • Aktualiz├ícia jadra – WordPressu
 • Aktualiz├ícia ┼íabl├│ny
 • Aktualiz├ícia pluginov – pr├şdavn├Żch modulov
 • Men┼íie ├║pravy
 • Bezpe─Źnostn├ę aktualiz├ície
 • SEO aktualiz├ície – Rank Math Pro

Tieto aktualiz├ície nielen vylep┼íuj├║ funk─Źnos┼ą, ale aj sleduj├║ najmodernej┼íie trendy, ─Źi u┼ż v SEO optimaliz├ícii, r├Żchlosti alebo bezpe─Źnosti.

Ak sa c├ştite na to, ┼że si budete web str├ínku aktualizova┼ą a spravova┼ą sami – nie je probl├ęm.

Drviv├í v├Ą─Ź┼íina z├íkazn├şkov preferuje, aby som sa o str├ínky staral ja.

 • T├║to slu┼żbu poskytujem priemerne za 30 ÔéČ / mesiac. Z├íle┼ż├ş od rozsahu ka┼żd├ęho webu.

Ur─Źite neodpor├║─Źam ponecha┼ą web str├ínku bez aktualiz├íci├ş.

V ak├Żch lokalit├ích poskytujem tvorbu web str├ínk?

Tvorba web str├ínok je nez├ívisl├í na lokalite. Nie je probl├ęm vytvori┼ą funk─Źn├Ż web – cel├í Bratislava.

 • Bratislava, Petr┼żalka, Star├ę Mesto, Podunajsk├ę Biskupice, Ru┼żinov, Vraku┼ła, Nov├ę Mesto, Ra─Źa, Vajnory, Dev├şn, Dev├şnska Nov├í Ves, D├║bravka, Karlova Ves, Lama─Ź, Z├íhorsk├í Bystrica, Jarovce, Rusovce, ─îu┼łovo, Dlh├ę Diely, Lama─Ź

Mám záujem o vytvorenie web stránky