Tvorba web str├ínok u┼ż nie je ┼żiadna veda. V dne┼ínej dobe to nie je o zlo┼żitom programovan├ş, ale existuje cel├Ż rad vyspel├Żch redak─Źn├Żch syst├ęmov (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, Prestashop), ktor├ę s├║ relat├şvne jednoduch├ę. Sta─Ź├ş, ak sa niekto trochu vyzn├í a internetov├║ str├ínku V├ím sprav├ş bez probl├ęmov za minim├ílnu cenu nielen v Pezinku, ale hocikde na svete. Ale vytvori┼ą web str├ínku tak, aby bola na popredn├Żch miestach v internetov├Żch vyh─żad├íva─Źoch je dramatick├Ż rozdiel...

 • Db├ím na ka┼żd├Ż detail webstr├ínky – aby bola responz├şvna – pou┼żite─żn├í vo v┼íetk├Żch zariadeniach, hlavne mobiln├Żch, aby bola pekn├í, r├Żchla, pravidelne aktualizovan├í, bezpe─Źn├í, pou┼żivatesky pr├şvetiv├í. Iba detailn├ę zapracovanie v┼íetk├Żch t├Żchto d├┤le┼żit├Żch aspektov webovej str├ínky m├┤┼że prinies┼ą ├║spech.

Z├íle┼ż├ş mi na tom, aby moja pr├íca pri vytv├íran├ş webov nebola v podstate zbyto─Źn├í, ale aby priniesla klientovi aj re├ílne v├Żsledky. Ned├ím si dovtedy pokoj, pokia─ż V├í┼í WEB nedostanem na popredn├ę miesta vo vyh─żad├íva─Źoch.

Aj t├í najkraj┼íia internetov├í str├ínka na svete je V├ím na 2 veci, ak nie je nav┼ítevovan├í…. “ ten kto chce by┼ą ├║spe┼ín├Ż v skr├Żva─Źke, ukryje sa na 2. strane Googlu a m├í istotu, ┼że ho nikto nen├íjde. „

Tvorba WEBov├Żch str├ínok v Bratislave Pezinku a okol├ş

Tvorba firemn├Żch WEBov├Żch str├ínok, ktor├ę naozaj funguj├║

Modern├í webov├í str├ínka je nepostr├ídate─żnou s├║─Źas┼ąou podnikania v ka┼żdej sf├ęre. Ako sa hovor├ş „v┼íetko je na webe“ a pokia─ż nem├íte ten svoj web, tak Va┼íe produkty alebo slu┼żby vlastne ako keby neexistovali. Dneska u┼ż iba miziv├í ─Źas┼ą ─żud├ş vyh─żad├íva v printov├Żch m├ędiach, let├íkoch a pod. Chytia mobil a za─Źn├║ „googli┼ą“ a preto je mimoriadne d├┤le┼żit├ę, okrem toho aby bola na popredn├Żch poz├şciach, ale aby bola aj responz├şvna – t.j. aby sa perfektne zobrazila v hocijakom zariaden├ş – mobil, tablet, notebook alebo po─Ź├şta─Ź, smart hodinky a pod.

Ak├ę s├║ mo┼żnosti presadi┼ą sa v hocijakej sf├ęre podnikania. Zoberme si pr├şklad – za─Ź├şnam podnika┼ą v nejakej oblasti – ako z├şskam potencion├ílnych klientov?

 • osobn├ę referencie a kvalitn├í pr├íca, ktor├í sa pred├íva sama …
 • platen├í reklama
 • kvalitne vytvoren├í webov├í str├ínka ktor├í, bude nav┼ítevovan├í a prinesiem V├ím v├Żsledky

Prv├Ż pr├şklad, je samozrejme najlep┼í├ş – ale aj dobr├ę referencie, kvalitn├í pr├íca a z├şskanie ve─ża z├íkazn├şkov je beh na dlh├ę trate. Najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob ako z├şska┼ą z├íkazn├şkov je zaplati┼ą si reklamu. Je to ur─Źite najr├Żchlej┼íie, ale z├írove┼ł aj najdrah┼íie – ─Źo z dlhodob├ęho h─żadiska je neefekt├şvne a pri niektor├Żch profesi├ích finan─Źne ve─żmi n├íro─Źn├ę. Vytvorenie modernej a kvalitnej webovej str├ínky, je najlep┼í├ş sp├┤sob ako za─Źa┼ą, aby ste dlhodobo presadili vo svojom podnikan├ş. Dobr├í internetov├í str├ínka V├ím d├íva aj ve─żk├║ v├Żhodu pred konkurenciou do bud├║cnosti.

Vytvori┼ą WEB str├ínku bez poctivej optimaliz├ície nem├í zmysel ...

Vytvori┼ą web (www) str├ínku nespo─Ź├şva iba v tom, ┼że je proste nejako spraven├í, a ┼że vyzer├í dobre a je mo┼żno aj zadarmo, lebo V├ím to spravil kamar├ít… Aby V├ím str├ínka priniesla nejak├Ż osoh – ur─Źite by sa mala vyskytova┼ą na 1. miestach vo vyh─żad├íva─Źoch. Ja sa ┼ípecializujem iba na tak├ę web str├ínky, ktor├ę sa zobrazuj├║ minim├ílne na prvej strane vo vyh─żad├íva─Źoch a t├Żm p├ídom maj├║ ove─ża v├Ą─Ź┼í├ş potenci├íl, ┼że V├ím bud├║ prin├í┼ía┼ą nov├Żch z├íkazn├şkov..

Ako sa dosta┼ą na prv├ę miesta vo vyh─żad├íva─Źoch? Na prv├ę miesto za 2 t├Ż┼żdne sa dok├í┼że dosta┼ą iba Igor Matovi─Ź, ale v digit├ílnom svete internetov├Żch vyh─żad├íva─Źov je to il├║zia. Algoritmy najzn├ímej┼í├şch svetov├Żch vyh─żad├íva─Źoch (hlavne GOOGLE) sa neriadia pocitmi, ale s├║ exaktne dan├ę svojimi vzorcami, ktor├ę keby som poznal, nemus├şm p├şsa┼ą tento text, ale sed├şm v Karibiku s mochitom v ruke ­čśë

Tvorba internetov├Żch str├ínok v Bratislave, Pezinku a okol├ş

Redak─Źn├Ż syst├ęm WordPress - najlep┼í├ş z├íklad pre ka┼żd├Ż modern├Ż a ├║spe┼ín├Ż WEB

Pre─Źo pr├íve WordPress? Tento CMS je ur─Źite najob─ż├║benej┼í├ş redak─Źn├Ż syst├ęm pre webstr├ínky na svete. Be┼żia na ┼łom v├Żznamn├ę in┼ítit├║cie, periodik├í, firmy a pod. ÔÇô pod─ża zdrojov ÔÇô WordPress poh├í┼ła cca 35% v┼íetk├Żch str├ínok na svete. Ve─żk├í v├Żhoda tohto syst├ęmu je, ┼że m├í ┼íirok├║ u┼ż├şvate─żsk├║ a v├Żvoj├írsku komunitu. WordPress sa neust├íle zdokona─żuje, je pravidelne aktualizovan├Ż, ─Źo je ve─żmi d├┤le┼żit├ę z h─żadiska bezpe─Źnosti. Tento syst├ęm na internetov├ę str├ínky m├í ve─ża v├Żhod:

 • je 100% zadarmo
 • je SEO friendly – ve─żmi dobre si rozumie s vyh─żad├íva─Źmi
 • administr├ícia je vo v┼íetk├Żch jazykoch – vr├ítane sloven─Źiny
 • jednoduch├í administr├ícia aj pre neznal├Żch u┼ż├şvate─żov
 • obrovsk├ę mno┼żstvo doplnkov├Żch funkci├ş a modulov
 • ve─żk├Ż potenci├íl v├Żvoja do bud├║cnosti

Tento redak─Źn├Ż syst├ęm umo┼ż┼łuje jednoduch├║ editovanie str├ínky, ─Źi u┼ż je to prid├ívanie textu, produktov do eshopu, r├┤zneho multimedi├ílneho obsahu – obr├ízky, vide├í a pod. bez znalost├ş programovania a r├┤znych programovac├şch jazykov.

Tvorba webov├Żch str├ínok (www), ktor├ę re├ílne prin├í┼íaj├║ nov├Żch z├íkazn├şkov ...

V├Żber dom├ęny a hostingu

Neviete si poradi┼ą s v├Żberom dom├ęny a v├Żberom spr├ívneho a kvalitn├ęho hostingu? Prv├Ż predpoklad fungovania firemnej str├ínky je ma┼ą dom├ęnu – to je nie─Źo v zmysle www.mojafirma.sk alebo in├Ż z medzin├írodn├Żch pr├şpon ako .EU, .COM, .INFO a pod. Ak u┼ż m├ím dom├ęnu – mus├şm ju niekde umiestni┼ą – na to sl├║┼żi hosting. Ja odpor├║─Źam hosting, ktor├Ż m├ím odsk├║┼ían├Ż a funguje ve─żmi dobre a spo─żahlivo.

100% responz├şvne - zobrazen├ę v mobiln├Żch zariadeniach

Ka┼żd├í webov├í str├ínka sa bude perfektne zobrazova┼ą na hocijakom zariaden├ş – ─Źi u┼ż s├║ to klasick├ę stolov├Ż po─Ź├şta─Ź alebo notebook, ale hlavne na mobiln├Żch zariadeniach ako tablety a mobily. Str├ínka sa optim├ílne prisp├┤sob├ş ak├ęmuko─żvek rozl├ş┼íeniu, opera─Źn├ęmu syst├ęmu alebo webov├ęmu prehliada─Źu.

SEO optimalizácia

SEO optimaliz├ícia webovej str├ínky je jednoducho povedan├ę to, aby sa V├í┼í web ocitol na TOP poz├şciach vo vyh─żad├ívan├ş, pre tie k─ż├║─Źov├ę slov├í, ktor├ę s├║ pre Va┼íe podnikanie d├┤le┼żit├ę. Je to s├║hrn techn├şk, pomocou ktor├Żch postupom ─Źasu prepracujem Va┼íu webstr├ínku na popredn├ę miesta vo v├Żsledkoch h─żadania..

Tvorba Web stránok v Bratislavskom kraji - Bratislava, Pezinok, Senec, Modra

Praviden├ę aktualiz├ície

Pravideln├í aktualiz├ícia str├ínky a v┼íetk├Żch jej s├║─Źast├ş (jadro WordPress, ┼íabl├│ny, z├ísuvn├Żch modulov a pod.) je mimoriadne d├┤le┼żit├í, ─Źi u┼ż z h─żadiska bezpe─Źnosti alebo SEO optimaliz├ície. Webstr├ínka, ktor├í je pravidelne aktualizovan├í, bude ma┼ą 100% n├ískok pred konkurenciou…

Redizajn - prerobenie staršej webovej stránky

M├íte zastaral├║ webov├║ str├ínku? Nie je probl├ęm ju prehodi┼ą plnohodnotne do redak─Źn├ęho syst├ęmu WordPress so v┼íetk├Żmi najmodernej┼í├şmi trendami. Ak by ste potrebovali zmeni┼ą obsahov├║ str├ínku port├ílu (texty a pod.), odpor├║─Źam slu┼żby profesion├ílneho copywritera, ktor├Ż V├ím text nap├ş┼íe presne na mieru aj z h─żadiska obsahu aj SEO optimaliz├ície.

Pr├ęmiov├ę ┼íabl├│ny a z├ísuvn├ę moduly

Aby bola webov├í str├ínka ├║spe┼ín├í, potrebuje k tomu aj dobr├Ż vzh─żad a r├Żchlos┼ą, pr├şpadne in├ę vlastnosti. Vzh─żad webstr├ínky v syst├ęme WordPress definuje t├ęma – ┼íabl├│na vzh─żadu. Doporu─Źujem pr├ęmiov├ę ┼íabl├│ny, ktor├ę bud├║ pravidelne aktualizovan├ę a vylep┼íovan├ę. Na r├Żchlos┼ą, SEO optimaliz├íciu a pod. taktie┼ż odpor├║─Źam platen├ę pr├ęmiov├ę z├ísuvn├ę moduly, ktor├ę nie s├║ „osekan├ę“ od verzie zadarmo a t├Żm p├ídom V├ím d├ívaj├║ v├Żhodu pred konkurenciou.

Ak├Ż je postup ak potrebujem vytvori┼ą WEB str├ínku?

 • Obsah webovej str├ínky
  Prv├Ż kontakt

  V prvom kroku sa dozviem, ak├║ webov├║ str├ínku chcete vytvori┼ą, ─Źo od nej o─Źak├ívate, na ak├ę k─ż├║─Źov├ę slov├í budem optimalizova┼ą web a pod.

 • V├Żber dom├ęny a hostingu. Template webovej str├ínky
  Registr├ícia dom├ęny & hosting

  Zaregistrovanie dom├ęny (www.mojawebovastranka.sk) a umiestnenie na kvalitn├Ż hosting. V├Żber ┼íabl├│ny, ktor├í bude ur─Źova┼ą celkov├Ż vzh─żad celej web str├ínky.

 • Vytv├íranie webstr├ínky
  Samotná tvorba

  Tvorba textov, multimedi├ílneho obsahu. Nastavovanie grafick├ęho vzh─żadu, branding – logo firmy. Texty pre ├║spe┼ín├Ż web s├║ najv├Żznamnej┼í├ş faktor, ─Źi bude web str├ínka ├║spe┼ín├í alebo nie. Ak neviete doda┼ą texty – odpor├║─Źam slu┼żby profesion├ílneho copywritera, ktor├Ż V├ím nielen nap├ş┼íe kvalitn├Ż text, ale aj zadefinuje k─ż├║─Źov├ę slov├í a zapracuje ich do obsahu.

 • Ods├║hlasenie webu pred spusten├şm
  Kontrola str├ínky pred spusten├şm.

  Pred samotn├Żm spusten├şm str├ínky, budeme ma┼ą v┼íetko ods├║hlasen├ę z Va┼íej strany a┼ż po posledn├ę detaily.

 • Webov├í str├ínka je dokon─Źen├í
  Web stránka je hotová !

  Spustenie str├ínky do internetov├ęho priestoru.

  • Prepojenie webu s najzn├ímej┼í├şmi vyh─żad├íva─Źmi – Google, Bing
  • Generovanie mapy str├ínky a n├ísledn├ę indexovanie kompletn├ęho webu
  • Registr├ícia do najzn├ímej┼í├şch katal├│gov

Ak├í je cena za vytvorenie web str├ínky a ak├Ż dlh├Ż je ─Źas dodania?

Cena za vytvorenie WEB str├ínky je hodne individu├ílna – z├íle┼ż├ş na viacer├Żch faktorov.

Tvorba web str├ínka nie je ako ro┼żok – idem do obchodu a k├║pim si ho. Je to ove─ża zlo┼żitej┼í├ş proces a preto aj cenn├şk je ve─żmi problematick├ę ur─Źi┼ą. Nako─żko nerob├şm weby len na to, aby boli, ale sna┼ż├şm a v┼żdy spravi┼ą tak├║ str├ínku, ktor├í je aj re├ílne nav┼ítevovan├í a prin├í┼íala benefit, neviem ur─Źi┼ą cenu od do.

 • Ka┼żd├í str├ínka je individu├ílna. Z├íle┼ż├ş ak├í rozsiahla m├í by┼ą, ak├ę je jej zameranie, ak├║ m├í konkurenciu na webe, ─Źi bude viacjazy─Źn├í a podobne. Konkr├ętnu cenov├║ ponuku V├ím viem da┼ą po konzult├ícii, kde sa dozviem presne Va┼íe po┼żiadavky a o─Źak├ívania. V pr├şpade z├íujmu ma kontaktujte – r├íd V├ím porad├şm a spracujem cenov├║ ponuku.
 • ─îas dodania kompletn├ęho webu je tie┼ż individu├ílny – viac menej sa to pohybuje od 14 do 30 dn├ş.

Samozrejmos┼ąou je n├ísledn├í starostlivos┼ą o str├ínky, ich pravideln├ę aktualizovanie, ktor├ę je d├┤le┼żit├ę z h─żadiska bezpe─Źnosti aj kvality – t.j. aby sa str├ínka udr┼żala na popredn├Żch miestach vo vyh─żad├íva─Źoch v organickom vyh─żad├ívan├ş.

Tvorba modern├Żch a ├║spe┼ín├Żch WEBov├Żch str├ínok tak, aby boli nav┼ítevovan├ę, je naozaj ve─żk├í veda ! Naozaj nikto nevie ako funguj├║ algoritmy vyh─żad├íva─Źov. Ak V├ím niekto s─ż├║bi, ┼że V├ís 100% dostane na prv├ę prie─Źky vo vyh─żad├íva─Źoch tak klame. Ja V├ím m├┤┼żem s─ż├║bi┼ą iba to, ┼że urob├şm v┼íetko, ─Źo je v mojich sil├ích, aby ste na prv├Żch prie─Źkach boli!

Mám záujem o cenovú ponuku na vytvorenie webovej stránky

 

Odosla┼ą